Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Expert / Мальчики (11-12) years / -45 kg
(Day 1)
2-13
Finito
Константин Кузнецов
Святослав Павлов Won by Submission - 00:47
Begginer / Мальчики (9-10) years / -34 kg
(Day 1)
1-21
Finito
Тихон Долгих
Eurofitness
Won by Submission - 03:00
Евгений Смирнов Кедр
Expert / Мальчики (11-12) years / -41 kg
(Day 1)
2-16
Finito
Артем Чижов
Stone Fight St.Petersburg
Won by points - 04:00
Егор Сиротин
Begginer / Мальчики (11-12) years / -41 kg
(Day 1)
2-17
Finito
Артем Блескин
Won by Submission - 03:59
Никита Потапов Stone Fight St.Petersburg
Begginer / Мальчики (9-10) years / -30 kg
(Day 1)
1-22
Finito
Богдан Кондрашкин
S.P.O.R.T. Generation
Александр Сербинов Stone Fight St.Petersburg Won by points - 03:00
Begginer / Мальчики (11-12) years / -37 kg
(Day 1)
2-20
Finito
Николай Савельев
Илья Кондратьев Stone Fight St.Petersburg Won by points - 04:00
Expert / Мальчики (11-12) years / -41 kg
(Day 1)
2-19
Finito
Никита Петухов
Stone Fight St.Petersburg
Владислав Толстограев Stone Fight St.Petersburg Won by points - 04:00
Begginer / Мальчики (9-10) years / -34 kg
(Day 1)
1-25
Finito
Андрей Золотов
Fight Wasp
Лев Гольдштейн Team Strela Won by points - 03:00
Expert / Мальчики (11-12) years / -37 kg
(Day 1)
2-22
Finito
Иса Алимов
Stone Fight St.Petersburg
Won by Walkover - 00:01
Виталий Григорьев
Begginer / Мальчики (9-10) years / -30 kg
(Day 1)
1-23
Finito
Андрей Горяинов
Top Ten
Won by points - 03:00
Андрей Саков Team Strela
Begginer / Мальчики (11-12) years / -34 kg
(Day 1)
2-23
Finito
Иван Анисимов
Team Strela
Won by points - 04:00
Артур Аванесян Stone Fight St.Petersburg
Begginer / Девочки (9-10) years / -41 kg
(Day 1)
1-24
Finito
Диана Садретдинова
Art Fighting
Won by Submission - 01:00
Диана Анастасьева Eurofitness
Begginer / Мальчики (9-10) years / -30 kg
(Day 1)
1-26
Finito
Богдан Кондрашкин
S.P.O.R.T. Generation
Won by points - 03:00
Андрей Саков Team Strela
Begginer / Девочки (9-10) years / -41 kg
(Day 1)
1-27
Finito
Ксения Каратеева
Stone Fight St.Petersburg
Диана Анастасьева Eurofitness Won by points - 04:00
Expert / Мальчики (11-12) years / -37 kg
(Day 1)
2-24
Finito
Александо Артемьев
Stone Fight St.Petersburg
Won by Walkover - 00:08
Виталий Григорьев
Expert / Мальчики (9-10) years / -50 kg
(Day 1)
2-25
Finito
Виталий Кныш
Fight Fabrika
Won by Submission - 00:41
Тимур Идрисов
Expert / Мальчики (9-10) years / -34 kg
(Day 1)
1-28
Finito
Аркадий Цыганов
Won by Submission - 00:29
Милан Растов Team Strela
Begginer / Мальчики (9-10) years / -45 kg
(Day 1)
2-26
Finito
Владислав Коврижных
Team Strela
Won by Submission - 01:17
Семен Кашуба Stone Fight St.Petersburg
Expert / Мальчики (9-10) years / -34 kg
(Day 1)
1-29
Finito
Роман Коробейничев
Stone Fight St.Petersburg
Яков Постников Won by Submission - 02:27
Expert / Мальчики (9-10) years / -45 kg
(Day 1)
2-27
Finito
Павел Назаренко
Кедр
Глеб Прокофьев Stone Fight St.Petersburg Won by Submission - 00:32
Expert / Мальчики (11-12) years / -37 kg
(Day 1)
2-28
Finito
Иса Алимов
Stone Fight St.Petersburg
Won by Submission - 02:10
Александо Артемьев Stone Fight St.Petersburg
Begginer / Мальчики (9-10) years / -30 kg
(Day 1)
1-30
Finito
Александр Сербинов
Stone Fight St.Petersburg
Андрей Горяинов Top Ten Won by Submission - 01:05
Begginer / Мальчики (9-10) years / -45 kg
(Day 1)
2-29
Finito
Георгий Белкин
Top Ten
Won by points - 03:00
Семен Кашуба Stone Fight St.Petersburg
Begginer / Девочки (9-10) years / -41 kg
(Day 1)
1-31
Finito
Диана Садретдинова
Art Fighting
Won by points
Диана Анастасьева Eurofitness
Expert / Мальчики (9-10) years / -34 kg
(Day 1)
1-32
Finito
Никита Федоров
Stone Fight St.Petersburg
Денис Сергеев СВАРОГ Won by Submission - 00:20
Expert / Мальчики (9-10) years / -34 kg
(Day 1)
1-33
Finito
Матвей Бессонов
Stone Fight St.Petersburg
Won by points
Илья Росиненов
Expert / Мальчики (9-10) years / -45 kg
(Day 1)
2-30
Finito
Глеб Яковлев
СВАРОГ
Won by Submission - 00:36
Владимир Иванов Stone Fight St.Petersburg
Expert / Мальчики (9-10) years / -34 kg
(Day 1)
1-34
Finito
Аркадий Цыганов
Won by points - 03:00
Яков Постников
Expert / Мальчики (9-10) years / -45 kg
(Day 1)
2-31
Finito
Глеб Прокофьев
Stone Fight St.Petersburg
Даниил Цегельник Stone Fight St.Petersburg Won by Decision - 03:00
Begginer / Мальчики (9-10) years / -37 kg
(Day 1)
1-35
Finito
Лев Ставский
Eurofitness
Дмитрий Копыльцов Кедр Won by points - 03:00
Begginer / Мальчики (9-10) years / -41 kg
(Day 1)
2-32
Finito
Михаил Ищук
Stone Fight St.Petersburg
Won by Decision - 03:00
Ахмад Имомов
Expert / Мальчики (9-10) years / -34 kg
(Day 1)
1-36
Finito
Денис Сергеев
СВАРОГ
Won by points - 01:29
Матвей Бессонов Stone Fight St.Petersburg