Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Begginer / Дети 8 years / -27 kg
(Day 1)
1-57
Окончено
Павел Плотников
Stone Fight St.Petersburg
Won by Submission - 00:31
Роман Ковалев Fight Wasp
Begginer / Дети 8 years / -27 kg
(Day 1)
1-58
Окончено
Кирилл Шаденков
Team Strela
Никита Березуцкий Won by Submission - 00:49
Begginer / Дети 7 years / -24 kg
(Day 1)
2-40
Окончено
Дмитрий Смекаленков
Stone Fight St.Petersburg
Амир Малалиев Кедр Won by Submission - 00:01
Begginer / Дети 7 years / -24 kg
(Day 1)
2-43
Окончено
Радомир Кондрашкин
S.P.O.R.T. Generation
Won by points - 03:00
Амир Малалиев Кедр
Expert / Дети 8 years / -24 kg
(Day 1)
1-59
Окончено
Владислав Вознюк
Кирилл Фунтиков Won by Submission - 01:56
Expert / Дети 8 years / -30 kg
(Day 1)
1-60
Окончено
Владимир Филатов
СПК "Радогор" Санкт-Петербург
Максим Загребельный Stone Fight St.Petersburg Won by points - 03:00
Expert / Дети 7 years / -24 kg
(Day 1)
2-51
Окончено
Алексей Кириллов
Stone Fight St.Petersburg
Won by points - 03:00
Никита Манвелян
Begginer / Дети 8 years / -27 kg
(Day 1)
1-61
Окончено
Роман Ковалев
Fight Wasp
Кирилл Шаденков Team Strela Won by Submission - 00:43
Begginer / Дети 7 years / -24 kg
(Day 1)
2-42
Окончено
Иван Литвинов
Fight Wasp
Won by points
Михаил Алексеев TOP TEN
Begginer / Дети 7 years / -24 kg
(Day 1)
2-45
Окончено
Михаил Алексеев
TOP TEN
Won by points - 03:00
Амир Малалиев Кедр
Expert / Дети 8 years / -24 kg
(Day 1)
1-62
Окончено
Дмитрий Барашкин
Won by points
Владислав Вознюк
Begginer / Дети 8 years / -24 kg
(Day 1)
1-63
Окончено
Артем Кнауб
Team Strela
Won by points - 03:00
Всеволод Михайлов
Expert / Дети 7 years / -24 kg
(Day 1)
2-54
Окончено
Тимур Карастеков
Won by Submission - 01:36
Алексей Порошин Stone Fight St.Petersburg
Begginer / Дети 8 years / -27 kg
(Day 1)
1-64
Окончено
Павел Плотников
Stone Fight St.Petersburg
Won by Submission - 02:08
Никита Березуцкий
Begginer / Дети 7 years / -24 kg
(Day 1)
2-48
Окончено
Иван Литвинов
Fight Wasp
Радомир Кондрашкин S.P.O.R.T. Generation Won by points
Expert / Дети 8 years / -24 kg
(Day 1)
1-65
Окончено
Кирилл Фунтиков
Won by Submission - 00:36
Дмитрий Барашкин
Begginer / Дети 8 years / -24 kg
(Day 1)
1-66
Окончено
Ярослав Сильченков
Won by points - 03:00
Иван Федосенко
Expert / Дети 7 years / -30 kg
(Day 1)
2-50
Окончено
Игорь Цегельник
Stone Fight St.Petersburg
Won by points - 03:00
Алексей Тимохов Stone Fight St.Petersburg
Begginer / Дети 8 years / -30 kg
(Day 1)
1-67
Окончено
Платон Касперович
S.P.O.R.T. Generation
Won by points
Дамир Каландаров Beffit Fight Club
Expert / Дети 7 years / -30 kg
(Day 1)
2-52
Окончено
Дмитрий Кутепов
Stone Fight St.Petersburg
Won by Disqualification (disqualification) - 00:20
Всеволод Сальников Stone Fight St.Petersburg
Begginer / Дети 7 years / -27 kg
(Day 1)
2-53
Окончено
Денис Шитьковский
Eurofitness
Won by Submission - 00:47
Сергей Перов Stone Fight St.Petersburg
Begginer / Дети 8 years / -24 kg
(Day 1)
1-68
Окончено
Всеволод Михайлов
Иван Федосенко Won by points - 03:00
Expert / Дети 7 years / -30 kg
(Day 1)
2-55
Окончено
Алексей Тимохов
Stone Fight St.Petersburg
Won by points - 03:00
Всеволод Сальников Stone Fight St.Petersburg
Begginer / Мальчики / Дети 7 years / -21 kg
(Day 1)
1-69
Окончено
Эмиль Фридман
Stone Fight St.Petersburg
Won by Submission - 01:30
Руслан Роменков STRELA TEAM
Begginer / Мальчики / Дети 7 years / -21 kg
(Day 1)
1-70
Окончено
Александр Алехов
Team Strela
Иван Кожевников TOP TEN Won by Submission - 00:34
Begginer / Дети 7 years / -27 kg
(Day 1)
2-56
Окончено
Софья Айдакина
Stone Fight St.Petersburg
Won by points - 03:00
Артем Сутугов Fight Wasp
Begginer / Дети 8 years / -24 kg
(Day 1)
1-71
Окончено
Артем Кнауб
Team Strela
Won by points - 03:00
Ярослав Сильченков
Expert / Дети 7 years / -27 kg
(Day 1)
2-57
Окончено
Надежда Юрченко
Stone Fight St.Petersburg
Won by points - 00:11
Ярослава Сороколетова Stone Fight St.Petersburg
Expert / Дети 7 years / -30 kg
(Day 1)
2-58
Окончено
Игорь Цегельник
Stone Fight St.Petersburg
Дмитрий Кутепов Stone Fight St.Petersburg Won by points - 03:00
Begginer / Мальчики / Дети 7 years / -21 kg
(Day 1)
1-72
Окончено
Руслан Роменков
STRELA TEAM
Won by Decision - 02:22
Александр Алехов Team Strela
Begginer / Дети 7 years / -27 kg
(Day 1)
2-59
Окончено
Сергей Перов
Stone Fight St.Petersburg
Won by points - 03:00
Артем Сутугов Fight Wasp
Begginer / Дети 6 years / -25 kg
(Day 1)
1-78
Окончено
Лев Булгаков
Eurofitness
Филипп Семенов Stone Fight St.Petersburg Won by Submission - 00:07